Пасажирські перевезення Суми-Катовіце: розклад маршруток

Катовіце – промисловий центр Польщі. Тут ви не побачите багато старовинних визначних пам'яток, але побувайте в сучасному технологічному місті. Безліч робочих вакансій доступне саме в цьому місті. Пасажирські перевезення Суми-Катовіце дозволяють регулярно їздити на заробітки та повертатися додому. Комфортні автобуси забезпечують оптимальні як кліматичні, так і фізичні умови для пасажирів. Транспортна компанія DeltaBus багато років займається поїздками з України до Польщі та Чехії.

Яка відстань між містом Суми та Катовіце?

Залежно від обраного маршруту відстань від Сум до Катовіце може становити понад 1300 км. Поїздка триватиме щонайменше 15 годин.

Де дізнатись час прибуття автобуса Суми-Катовіце?

Вся точна інформація про час відправлення та прибуття до кінцевої точки маршруту вказана на сайті. Також докладніше про подорож можна дізнатися у наших менеджерів.

Бронювання квитків Суми-Катовіце

На будь-який рейс можна забронювати квиток заздалегідь. Для цього зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонними контактами. Тепер не потрібно чекати у черзі на автовокзалі, адже всі організаційні процеси можна виконувати в онлайн-режимі.

Чи є зворотній рейс Катовіце-Суми?

Так, наша транспортна компанія здійснює пасажирські перевезення з України до Польщі і назад тим самим маршрутом. Замовити квиток з Катовіце до Сум можна на сайті.

Що взяти із собою у поїздку?

Оскільки поїздка триватиме понад 12 годин, ми рекомендуємо пасажирам взяти з собою необхідні для поїздки речі, напої та перекус. Під час поїздки будуть зупинки, деякі продукти та напої можна буде придбати у дорозі.

Переваги транспортної компанії DeltaBus:

1. Великий автопарк. У нашому розпорядженні є великі автобуси міжнародного зразка, мікроавтобуси, маршрутки. Усі транспортні засоби відповідають європейським стандартам.

2. Бронювання онлайн. Жодних тимчасових витрат на черги в касі. Забронювати квиток можна на сайті в один клік.

3. Комфортні місця. Сидіння великі з м'якою оббивкою регулюються по спинці, щоб їхати тривалий час було зручно.

4. Розетки для гаджетів та бездротовий інтернет. В автобусі не буде нудно, тому що можна підключитися до інтернету та дивитися улюблені фільми, слухати музику. Зарядити гаджет не буде проблемою, у транспорті встановлені розетки із цією метою.