Сучасне життя диктує свої правила. При організації масових урочистостей часто доводиться шукати транспорту, щоб розвозити гостей. Де взяти мікроавтобус на замовлення швидко та вигідно? Наша транспортна компанія надає пасажирські перевезення різного призначення на протязі 10 років.

Оренда мікроавтобуса у м. Суми — актуальний напрямок у сфері транспортних послуг. Ви плануєте пізнавальну екскурсію, одруження чи корпоративну вечірку за містом? Насолоджуйтесь святом, а питання транспортного обслуговування довірте нам.

Чому віддають перевагу нашій компанії?

1. Десятирічний досвід роботи – гідний стаж, завдяки чому ми чітко орієнтуємось у потребах кожного клієнта та здійснюємо угоди на взаємовигідних умовах.

2. Величезний автопарк, серед якого ви легко виберете підходящий транспорт для вашого заходу.

3. Прийнятна та прозора цінова політика. Жодних прихованих платежів та переплат. Ціна мікроавтобуса на прокат чітко розраховується відповідно до заздалегідь вказаних тарифів. Враховується, на скільки днів берете автомобіль, оренда мікроавтобуса з водієм або без нього.

4. Безпека та пунктуальність понад усе. Перед виїздом автобуси проходять обов'язкове технічне обслуговування для запобігання поломкам. За кермом лише професійні водії, які знають суть справи. Проїзд виконується строго у визначений час, без затримок.

Переваги транспорту іноземного виробництва

На ваше розпорядження ми пропонуємо тільки надійну техніку з високим рівнем комфортабельності. Німецький мікроавтобус Mercedes – класика, перевірена часом. Замовлення мікроавтобуса 8-11 місць – практичне рішення для екскурсій, ділових поїздок, святкувань. Потужний безшумний двигун працює безперебійно та розрахований на тривалий період експлуатації. Салони просторі, вільні, обладнані з максимальною зручністю для пасажирів різної вікової категорії. Посадочні місця з м'якою оббивкою та спинками, що регулюються.

Потрібен автобус у м. Суми для ділових, туристичних чи сімейних поїздок? З нашою компанією ви без проблем вирішите питання доставки персоналу, гостей чи родичів до місць проведення заходів. Цікавитесь, як замовити мікроавтобус на весілля чи організувати трансфер до аеропорту? Виникли питання щодо надання транспортних послуг? Зверніться до нашого диспетчера за номером телефону. Ми з радістю уточнимо необхідну інформацію, допоможемо підібрати відповідний автомобіль та розрахувати вартість за оренду.

 Всі питання, що цікавлять по телефону:

+380956519777

+380663616777