Пасажирські перевезення Суми-Варшава-Суми

До вашої уваги міжнародні пасажирські перевезення Суми - Польща (Варшава). 

-Комфортні мікроавтобуси.

-Досвідченні водії

-Підзарядки гаджетів кожному пасажиру

-Доставляємо ваші посилки.
Наш маршрут:

Суми – Ромни — Лохвиця – Київ –  Житомир — Львів — Люблін — Варшава

Відправлення із Сум кожної середи та суботи в 9.00

Відправлення із Варшави четвер та неділю в 15.00
Бронювання квитків +380956519777 Viber


На сьогодні один із найчастіших маршрутів за кордон вважається Суми-Варшава. Польща прийняла найбільше біженців з України та надає робочі вакансії для багатьох громадян. Для того, щоб поїхати із Сум до Варшави зараз не знадобиться багато часу. Автобуси до столиці Польщі їздять регулярно. Транспортна компанія DeltaBus надає послуги з пасажирських перевезень протягом багатьох років. Комфортабельний транспорт довезе від пункту відправлення до пункту прибуття у вказані терміни без затримок. Забронювати квиток можна в онлайн-режимі, не витрачаючи дорогоцінний час на черзі на автовокзалі.

Розклад маршруту Суми-Варшава

Всі рейси вказані з детальною інформацією про зупинки та час прибуття на сайті компанії. На сторінці можна також побачити адреси автовокзалів, на яких на вас чекатиме транспорт. Всі зупинки за маршрутом Суми-Варшава та Варшава-Суми також вказані.

Як придбати квиток на мікроавтобус Суми-Варшава?

Для того, щоб забронювати квиток, потрібно вибрати напрямок і дату поїздки. Після чого підібрати відповідний рейс, вказати свої дані та сплатити квиток. 

Регулярні рейси маршруток

На сайті транспортної компанії можна ознайомитись з регулярними рейсами по Україні, до Польщі та Чехії. На сторінці маршрутів є детальна інформація про зупинки.

Чи можна забронювати квиток на маршрут до Суми-Варшава?

На всі маршрути, вказані на нашому сайті, можна замовити квиток заздалегідь. Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами, зателефонувавши номеру телефону, вказаному в шапці сайту.

Що взяти із собою у поїздку?

Щоб поїздка пройшла комфортніше, рекомендуємо пасажирам запастися з такими речами:

• Подушка для поїздок в автобусі, хоча сидіння в нашому транспорті комфортні, з подушкою їхати буде ще зручніше;

• Повербанк – в автобусі є розетка для підзарядки гаджетів, але все ж таки додаткові пристрої для зарядки не завадять;

• Вода та перекус – багато хто бажає харчуватися перевіреною їжею, тому що на автовокзалах за якість та безпеку їжі ніхто гарантії не несе, тому взяти з собою перекус буде правильно;

• Плед – у холодну пору року, їхати на далеку відстань буде комфортніше, взявши з собою легкий плед;

• Мініаптечка – для кожного список базових ліків індивідуальний, але знеболювальні, жарознижувальні та таблетки для нормалізації тиску не завадять нікому.