Пасажирські перевезення Суми-Краків: що потрібно знати про подорож?

Поїздки до Кракова, одного зі старовинних міст Польщі, сьогодні не рідкісне явище. Ця країна дала притулок тисячам людей з України, надала можливість працювати багатьох з них. Тут мешкає велика кількість українців. Регулярні пасажирські перевезення із Суми до Кракова дозволяють їздити до рідних, повертатися додому та назад на роботу. Далека відстань прикрашається комфортними умовами автобуса, наявністю в ньому аудіо та відеопрогравача. У ньому також є розетки для заряджання гаджетів.

Скільки триває поїздка із Суми до Кракова?

Найшвидший рейс автобусом становить 25 годин. Виїзд із міста Суми, може бути як ранковим, так і обіднім часом. Більш точну інформацію про відправлення, прибуття та час в дорозі можна уточнити у наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті.

Яка відстань між Сумами та Краковом?

Автобус Суми-Краків та Краків-Суми проїжджає понад 1000 км до місця прибуття.

Чи можна забронювати квиток на мікроавтобус Суми-Краків?

На будь-який із рейсів транспортної компанії DeltaBus можна замовити квиток у попередній термін. Для замовлення квитка зателефонуйте нам, менеджери розкажуть про найближчі рейси та вільні місця у транспорті.

Що взяти із собою у поїздку Суми-Краків?

Оскільки маршрут триватиме майже добу, рекомендуємо своїм пасажирам взяти з собою такі речі:

• Залежно від погоди сезонні речі, кофту та змінне взуття, якщо вам це необхідно;

• Павербанк – у нас в автобусах є розетки для заряджання гаджетів, але ще один зарядний засіб не завадить;

• Їжу та напої – під час поїздки будуть зупинки, в яких можна буде придбати воду, соки, перекус, але за якість їжі на автовокзалах ми не ручаємося;

• Документи – всі необхідні документи для поїздки перевірте ще раз і візьміть із собою.

Чому їздити із транспортною компанією DeltaBus?

Однією з найважливіших причин вибору нашої компанії є наявність ліцензії та страховки на перевезення пасажирів. Ми працюємо офіційно та несемо повну відповідальність за переїзд. Наші автобуси відповідають міжнародним стандартам та укомплектовані всім необхідним для комфортної поїздки. Великі регульовані сидіння з м'якою оббивкою, підсклянники, аудіо та відео системи, розетки для гаджетів, бездротовий інтернет, кліматичні системи – це базові елементи сучасного транспортного засобу.