Пасажирські перевезення Суми-Познань: відстань та автовокзал

Познань вважається старовинним історичним містом у центральній частині західної Польщі. На сьогоднішній день його сміливо можна назвати одним із найбільш розвинених та процвітаючих місць у країні. Дивовижна архітектура привертає увагу туристів із усього світу. У Познані проводять відомі торгові ярмарки великого масштабу. Транспортна компанія DeltaBus проводить регулярні пасажирські перевезення із Суми до Познані та назад. Поїздка проходить швидко та комфортно, завдяки сучасному транспорту та досвідченим водіям.

Відстань між містом Суми та Познань?

Маршрут із Сум до Познані триває понад 20 годин, а відстань залежно від обраного шляху становить близько 1400 км. Про час відправлення та прибуття автобуса можна дізнатись на офіційному сайті транспортної компанії DeltaBus.

Де знаходиться автовокзал маршруту Суми-Познань?

Автовокзал, куди прибувають наші автобуси, знаходиться за адресою м. Суми, вул. Степана Бандери, 40. Більш детальну інформацію про рейс можна дізнатися у наших менеджерів за номером телефону, вказаного на сайті.

Розклад маршрутів

Всі дані про рейси є на офіційному сайті транспортної компанії. Для цього виберіть потрібний маршрут і перейдіть за посиланням.

Бронювання квитків на рейс Суми-Познань

Тепер не потрібно витрачати багато часу на організаційні моменти придбання та бронювання квитків на автобус Суми-Познань. Всі процеси проводяться в онлайн-режимі або за телефоном.

Чи є зворотній рейс Познань-Суми?

Наша компанія здійснює регулярні пасажирські перевезення з України до Польщі та назад. Про автовокзал, час прибуття та відправлення маршрутки або мікроавтобуса можна дізнатися у наших менеджерів. Також вся докладна актуальна інформація про рейс регулярно додається на сайт.

Переваги транспортної компанії DeltaBus

Ми працюємо офіційно та маємо всю необхідну документацію відповідно до цього законодавства. Кожен рейс офіційно зареєстрований та застрахований. В автопарку компанії є великий вибір транспортних засобів, що відповідають міжнародним стандартам. Кожен автобус укомплектований сучасними кліматичними системами, зручними кріслами, що регулюються, аудіо і відеопрогравачами. Бронювання квитків здійснюється в онлайн-режимі. Є можливість передати посилку до Польщі з України та назад.